Kapıda Ödeme Kolaylığı
Alışverişinizi kapıda ödeme fırsatıyla yapmaya ne dersiniz?


XHAN’da beğendiğiniz ürünleri satın alırken “Kapıda Ödeme” seçeneğiyle alışveriş yapabilirsiniz! Beğendiğiniz ürünleri XHAN ve Aras Kargo güvencesi ile kapıda ödeme seçeneği ile ister kredi kartı isterseniz nakit olarak yapabilirsiniz. Kargonuzu kapıda ödeme yaparak almak için, alışverişinizi tamamlarken ödeme bölümüne geldiğinizde lütfen “Kapıda Ödeme” seçeneğini işaretleyin. Ardından kapıda ödeme yapacağınız yöntemi seçmelisiniz; nakit ya da kredi kartı seçeneklerinden biriyle kapıda ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.


Kapıda ödeme siparişinizi onaylamanız gerekmektedir!

Oluşturduğunuz kapıda ödeme seçenekli siparişiniz teyidinizi bekler konuma gelecektir. Sepet onayınız sonrası sizleri 0 850 241 9426 numaralı telefondan arayıp, tuşlayarak onayınızı rica edeceğiz. Aranmadığınız taktirde lütfen bizleri arayarak manuel onay işleminizi gerçekleştiriniz.

Onay işlemi gerçekleştirilmemiş siparişler, hazırlık sürecine alınmamaktadır.


Kapıda ödeyeceğim ücret nedir?

Siparişinizin son aşamasında kapıdan yapmanız gereken ödemenizin tüm bilgilerini içeren bir detay göreceksiniz. Ayrıca sistem tarafından yapılan aramada tüm detaylar tarafınıza aktarılacaktır. Onayınız sonrası sms olarak da tarafınıza bilgilendirme geçilecektir. Ayrıca yine tüm detayları mail adresinize iletmekteyiz.

Merak ettiğiniz her konu için müşteri merkezimize ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.