Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Satış ve Teslimat Koşulları

Fiyatlarımız
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir. Kampanya ve indirim oranları işbu kdv dahil fiyatlar üzerinden işlem görmektedir.

Ödemeler
Ödemelerinizi; kredi kartı, banka kartı veya banka havalesi/eft yoluyla yapabilirsiniz. 

Siparişinizin Geçerliliği
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra geçerli olacaktır. Bu sebeple siparişiniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerinizin bedeli tarafınıza iade edilecek veya isteğiniz doğrultusunda aynı fiyat olma kaydı ile stokta olan, istediğiniz bir ürünle değişim yapılacaktır.

Gönderi
Satın aldığınız ürünler, saat 14:00'a kadar verilen siparişler için, yoğun kampanya dönemleri ve mücbir sebepler hariç aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişinizin aynı gün kargoya verilmemesi durumunda Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizi bilgilendirecektir. 

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren e-posta gönderilecektir. Kargonuzun teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak 2 ile 4 iş günü arasında değişmektedir. 

Teslimat
Türkiye'nin her yerinden vereceğiniz siparişlerinizde, siparişiniz Aras Kargo'ya teslim edildikten sonra, kargonuzun size ulaşma süresi, bulunduğunuz ile ve ilçeye bağlı olarak 24 saat ile 96 saat arasında değişmektedir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere yapılan teslimatlarda kargonuzun size ulaşma süresi farklılık gösterebilir.

Yurt Dışı Siparişleri
Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.